İHALE TEKNİK DESTEK – İhale Teknik Destek

İHALETEKNİKDESTEK.COM

İHALE TEKNİK DESTEK OLARAK FİRMAMIZ KAMU İHALELERİNE KATILAN FİRMALARA İHALE MEVZUATI KONUSUNDA   AŞAĞIDAKİ BAŞLIKLAR ALTINDA TEKNİK DESTEK SUNAR.SEKTÖRDE YÜZLERCE FİRMAYA İHALE TEKNİK DESTEĞİ SUNAN FİRMAMIZ EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEKTE VE HER GEÇEN GÜN YENİ FİRMALARI BUNYESİNE KATMAKTADIR. PROJELERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK  ZAMANDAN VE TEKNİK PERSONEL MAALİYETLERİNİ MİNİMİZE ÇEKEBİLİR BAŞARI  KAZANÇ PARAMETRELERİNİ  MAKSİMUMA ÇIKARABİLİRSİNİZ.

img

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • AŞIRI DÜŞÜK TEKLİF SORGULAMASI
  • KEŞİF-METRAJ-YAKLAŞIK MALİYET HESAPLAMA
  • İŞ PROGRAMI-HAKEDİŞ-MUKAYESLİ KEŞİF HİZMETLERİ
  • İDARELERE VE KAMU İHALE KURUMUNA ŞİKAYET BAŞVURULARI

FARKIMIZ VE PRENSİPLERİMİZ

  1. İHALETEKNİKDESTEK.COM AŞIRI DÜŞÜK SAVUNMA DOSYALARINIZDA GÜNCEL MEVZUATI EN İYİ ŞEKİLDE KULLANIR ÇÖZÜM ÜRETİR .BAŞARI ODAKLİ ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİPTİR.
  2. İHALETEKNİKDESTEK.COM YALNIZCA SAVUNMA DOSYANIZI HAZIRLAMAKLA YETMEZ İŞİNİZİN YAPILMASI AŞAMASINDADA KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ HER TÜRLÜ SORUNLARDA SİZE ÇÖZÜM SUNMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPAR.
  3. İHALETEKNİKDESTEK.COM HAZIRLADIĞI SAVUNMA DOSYALARINDA TİCARİ AÇIDAN PARA KAZANMA AMACI GÜTMEZ.UZMAN MÜHENDİS KADROSUYLA KENDİ BİLGİ BİRİKİM DENEYİMİYLEDE DOSYAYI İNCELER VE FİRMANIN SÖZ KONUSU İŞTEN ZARAR EDEBİLME OLASILIĞII VAR İSE FİRMANIZIN GÖREMEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜ EKSİKLİKLERDE VARSA BİLGİLENDİRİR VE GEREKİRSE DOSYASINI HAZIRLAMAZ.
  4. İHALETEKNİKDESTEK.COM YÜZLERCE REFERANSA SAHİP PROFESYONEL BİR MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK FİRMASIDIR.