KEŞİF-METRAJ-YAKLAŞIK MALİYET HAZIRLANMASI – İhale Teknik Destek

KEŞİF-METRAJ-YAKLAŞIK MALİYET HAZIRLANMASI

KAMU İHALELERİNE KATILAN FİRMALARIN,İNŞAAT ŞİRKETLERİNİN,TAŞERON FİRMALARIN İHALE AŞAMASINDA VE ÖZEL SEKTÖR İŞİN YAPIM ÖNCESİ VE SONRASINDA EN ÖNEM GÖSTERMESİ GEREKEN KONULARIN BAŞINDA GELEN KEŞİF METRAJLARIN HAZIRLANMASI YAKLAŞIK MALİYET HESAPLAMALARININ ÇIKARTILMASI GEREKMEKTEDİR.

RAPOR SONUCU TEKLİF OLUŞTURMA AŞAMASINDADA FİRMAMIZ SÖZ KONUSU İŞ İLE ALAKALI OLARAK FİRMANIZIN İSTEMESİ DURUMUNDA TEKNİK DESTEK KONUSUNDA HER AŞAMADA YARDIMCI OLMAKTADIR.

DÖNEM İÇERİSİNDE EDİNDİĞİMİZ TECRÜBELER SONUCU YAKLAŞIK MALİYET HESAPLANMASI BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.UNUTULMAMALIDIR Kİ GÖZÜNÜZDEN KAÇAN BİR İMALAT KALEMİ VEYA YANLIŞ HESAPLAMALAR SONUCU OLUŞACAK ZARARLAR MEVZUAT EKSİKLİKLERİ GİBİ SAYAMADIĞIMIZ BİRÇOK ETKEN FİRMALARIN ÇOĞU ZAMAN DÖNÜŞÜ OLMAYAN ZARARLARA SOKMAKTADIR.

BU NEDENLEDİRKİ MUTLAK SURETLE BU KONULARDA TEKNİK DESTEK ALINMALIDIR.

KENTSEL YAPI MÜHENDİSLİK BU ALANDA BİRÇOK FİRMAYA TEKNİK DANIŞMANLIK YAPMAKTA VE HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN VİZYONUYLA YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.

KAMU İHALELERİNE KATILAN FİRMALARA  FİRMAMIZIN BİLGİ BİRİKİMİ VE DENEYİMİYLE VE GEÇMİŞTE HAZIRLAMIŞ OLDUĞU YÜZLERCE İHALE DOSYASINDAKİ BİLGİLER İLE HARMANLANARAK  AYRICA MALİYET HESAPLAMALARI YAPILMAKTA RAPOR OLARAK YAKLAŞIK MALİYET ÇALIŞMASI OLUŞTURULMAKTADIR.RAPOR SONUCU TEKLİF OLUŞTURMA AŞAMASINDADA FİRMAMIZ  SÖZ KONUSU İŞ İLE ALAKALI OLARAK FİRMANIZIN İSTEMESİ DURUMUNDA TEKNİK DESTEK KONUSUNDA TAVSİYELERİNİ HER AŞAMADA BELİRTMEKTEDİR.UYGUN FİYATLARA MALZEME TEDARİK YERLERİ USTA TEMİNİ,TEKNİK PERSONEL TEMİNİ GİBİ KONULARDADA HERZAMAN YANINIZDADIR.

DÖNEM İÇERİSİNDE EDİNDİĞİMİZ TECRÜBELER SONUCU YAKLAŞIK MALİYET HESAPLANMASI BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.UNUTULMAMALIDIR Kİ GÖZÜNÜZDEN KAÇAN BİR İMALAT KALEMİ VEYA YANLIŞ HESAPLAMALAR VEYA PROJELERDE ŞARTNAMELER İDARELERİN ART NİYETLİ OLMASI SONUCU OLUŞACAK ZARARLAR MEVZUAT EKSİKLİKLERİ GİBİ SAYAMADIĞIMIZ BİRÇOK ETKEN FİRMALARIN ÇOĞU ZAMAN  DÖNÜŞÜ OLMAYAN ZARARLARA SOKMAKTADIR.BU NEDENLEDİRKİ BU KONULARDA MUTLAKA İHALE TEKNİK DESTEĞİ ALINMALIDIR..

İHALETEKNİKDESTEK.COM OLARAK BİRÇOK FİRMAYA  İHALE TEKNİK DESTEĞİ SUNMAKTA VE HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN VİZYONUYLA YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.

İHALE TEKNİK DESTEĞİ ALABİLECEĞİNİZ DİĞER ALANLARIMIZ

  • KEŞİF-METRAJ HAZIRLANMASI
  • YAKLAŞIK MALİYET HAZIRLAMA
  • HAKEDİŞ HAZIRLANMASI
  • MUKAYESELİ KEŞİF
  • İŞ PROGRAMI
  • KESİN HESAP HİZMETLERİ
  • MİMARİ-STATİK PROJE RÖLEVE

İHALE TEKNİK DESTEK