SIK SORULAN SORULAR – İhale Teknik Destek

Öncelikle katılmış olduğunuz söz konusu işe ilişkin teklif tutarınızı,aşırı düşük tebliğ yazısını mail yoluyla göndermeniz gerekmektedir.Dosya ile ilgili ön inceleme yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş yapılıp bilgi verilmesine istinaden çalışmalara başlanılmaktadır.

Öncelikle katılmış olduğunuz söz konusu işe ilişkin birim fiyat  teklif cetvelinizi,aşırı düşük tebliğ yazısını mail yoluyla göndermeniz gerekmektedir.Dosya ile ilgili ön inceleme yapıldıktan sonra tarafınıza dönüş yapılıp bilgi verilmesine istinaden çalışmalara başlanılmaktadır.

Firmamız savunma dosyalarınızı en güncel mevzuata göre hazırlamaktadır.Dosyalarımız hem idarelere hemde kamu ihale kurumuna gidecek şekilde hazırlanmakta ve idarelercede kamu ihale kurumuna gitmesi durumundada kabul görmektedir.Referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

Hizmet bedelimiz dosyadan dosyaya değişkenlik göstermekte olup dosyayı inceledikten sonra tarafınıza bilgi verilmektedir.

Bakım onarım işlerinde ve büyük çaplı betonarme işlerde (okul,konut,üniversite vb.)aşırı düşük savunmalarda firmalar için en büyük sorunlardan biride metrajlarının olmamasıdır.Metraj kısmının doğruluğu savunmalar için en önemli hususlardan olmaktadır.Firmamız metraj çalışmasınıda savunma dosyanız içerisinde ücretsiz yapmaktadır.Hazırlamış olduğumuz savunma dosyalarımızın birçoğunda  metrajları  tarafımızdan hazırlanmıştır.

ihaleteknikdestek.com ailesi olarak  bu konuda birçok firmaya yıl içerisinde hizmet vermekteyiz.Öncelikle sizin ihtiyaçlarını belirleyerek dönemsel proje bazlımı yada yıl içerisinde süreklilik arz eden bir danısmanlık olup olmayacağını karar veriyor sözleşme çerçevesinde çalışmalarımıza başlıyoruz.Teknik personel maliyetlerinizi bu şekilde  minimize etmiş oluyor ayrıca en iyi hizmete sahip oluyorsunuz.